II NIEDZIELA ADWENTU

1. Trwa Adwent. W adwencie roraty dla dorosłych i młodzieży we wtorki i czwartki o godz. 6:30, dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18:00. Po porannych roratach zapraszamy na śniadanie do kawiarenki. Nie czekajmy ze spowiedzią do ostatniej chwili. Może nam nie zależy, ale Bóg nie może się doczekać, by z nami być!
2. W tym tygodniu 14. grudnia VIII. i III. gimnazjum na roraty i spotkanie po mszy. Za tydzień, w piątek, 21. grudnia, po roratach o godz. 18:00 na spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas VII. w salce. Przynosimy akty chrztu.
3. W naszej parafii trwa 7 dni czuwania z Maryją. Nasze parafialne rekolekcje adwentowe, które są przygotowaniem do odnowienia aktu zawierzenia Maryi naszej parafii. Zapraszamy na kolejne msze wieczorne w pn., wt. i śr. i spotkania po mszach św. aż do wieczornej mszy św. z nabożeństwem fatimskim w czwartek, 13. grudnia. Plan rekolekcji w gablotach, na stronie jolenta.pl i parafialnym facebooku.
4. Spotkanie grupy oazowej w czwartek, 13. grudnia po nabożeństwie fatimskim na plebanii. Zapraszamy szczególnie młodzież o otwartym sercu przygotowującą się do bierzmowania. Bierzmowanie 18.06.2019 r., o godz.17:00.
5. Trwa w naszej parafii program „Biblia w 365 dni”. Spotkanie dla czytających Biblię w piątek po roratach.
6. Dziękuję za ofiary na kościół składane w kopertach na tacę oraz konto parafialne. Została także założona nowa Księga Ofiarodawców dostępna w zakrystii i biurze parafialnym. Zebrane fundusze, zgodnie z zamierzeniami śp. ks. Ryszarda, przeznaczone będą na nowe konfesjonały dla naszego kościoła.
7. W sklepiku można nabyć poświęcone opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Z każdej świecy dużej 12 złotych i 6 zł z małej przekazujemy do Caritas diecezjalnej, pozostała kwota (prosimy chociaż o złotówkę) pozostaje do dyspozycji naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
8. Przez najbliższe dwa tygodnie ogłaszamy w naszej parafii akcję „Paczka dla sąsiada”. Osoby, które przed Świętami pragną pomóc znanej sobie osobie, przygotowują paczkę z potrzebnymi jej produktami lub dobrami i mogą ją przekazać, także anonimowo, za pośrednictwem naszego PZC. Zachęcamy do umieszczenia wewnątrz listu z pozdrowieniami i życzeniami świątecznymi. Prosimy o paczki zaadresowane do konkretnych osób lub rodzin.
9. Biuro parafialne czynne w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer PK.
11. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych z naszej parafii: Wieczny odpoczynek…

ks. Sławomir Rachwalski
proboszcz

Msze św.

Niedziela i święta:
godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
(w lipcu i sierpniu 21:00)

W dni powszednie:
8:30, 18:00

Święta cywilne zniesione:
(N.M.P. Matki Kościoła, Św. Niepodległości)
8:00, 10:00, 18:00

Popielec:
8:00, 10:00, 18:00, 19:30

Uroczystość Wszystkich Świętych
jak w niedziele

Polecane strony