III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dobiegają końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy jeszcze (…) Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o kontakt w zakrystii lub biurze parafialnym.
2. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, może zgłosić chęć przyjęcia kapłana i wówczas kolęda odbędzie się w ustalonym czasie.
3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. To szczególny dzień, kiedy czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej Niepokalanemu Sercu całą naszą codzienność. Serdecznie zapraszam do licznego udziału w Eucharystii oraz pierwszosobotnim nabożeństwie o godz. 08:30.
4. W przyszłą niedzielę, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na uroczystą liturgię przynieśmy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia.
5. 2 lutego, o godz. 09:15 przed mszą św. ostatni akcent bożonarodzeniowy – będziemy mogli posłuchać kolęd w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego „Dzwon”. Chór będzie nam towarzyszył w czasie liturgii mszy św. o godz. 09:30. O godz. 11:00 poświęcimy świece dzieciom pierwszokomunijnym.
6. Rozpoczynającym ferie i urlopy życzymy dobrego czasu. Dzieci zapraszamy na spotkanie Oazy Dzieci Bożych po feriach, w piątek, 14. lutego i przypominamy dzisiaj o zabraniu kartki „Ziarna”.
7. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.
8. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w środę, czwartek i piątek po wieczornej mszy św. Służymy pomocą po mszy porannej lub prosimy we wszystkich sprawach o kontakt telefoniczny na numer ks. proboszcza: 691.950.127.
9. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych nam bliskich oraz ks. Ryszarda i zmarłych księży z naszej parafii: Wieczny odpoczynek…

ks. Sławomir Rachwalski
proboszcz

Msze św.

Niedziela i święta:
godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
(w lipcu i sierpniu 21:00)

W dni powszednie:
8:30, 18:00

Święta cywilne zniesione:
(N.M.P. Matki Kościoła, Św. Niepodległości)
8:00, 10:00, 18:00

Popielec:
8:00, 10:00, 18:00, 19:30

Uroczystość Wszystkich Świętych
jak w niedziele

Polecane strony