III NIEDZIELE ZWYKŁA – 21 stycznia 2018r.

Do czwartku – święta Nawrócenia Świętego Pawła – trwa Tydzień Modlitw
o Jedność Chrześcijan. Módlmy się w tej ważnej intencji i starajmy życzliwie myśleć o tych, z którymi nie we wszystkim się zgadzamy. Módlmy się także dziś szczególnie za wszystkie Babcie, jutro za Dziadków. Chrystus głosi królestwo Boże. Powołuje do niego wszystkich ludzi. Do współpracy wzywa pierwszych uczniów. Starajmy się tak jak oni, i my z Nim współdziałać przez modlitwę i dobre życie.

  1. W czwartek / 25 stycznia br. / kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy, że prawdziwy Kościół jest zbudowany na fundamencie Apostołów, a jego kamieniem węgielnym jest sam Chrystus. Starajmy się o utrzymanie jedności z Chrystusem i braćmi.
  2. Po Mszy św. wieczornej we wtorek nowenna do naszej Patronki Bł. Jolenty.
  3. W czwartek / 25 stycznia br. / kończymy Wizytę Duszpasterską tzw. „KOLĘDĘ”. Serdecznie dziękujemy Drogim Parafianom za tak życzliwe przyjmowanie nas kapłanów. Życzymy w zamian szczęścia, pomyślności, błogosławieństwa Chrystusa w Imię, którego szliśmy do Was. Niech też czuła opieka Matki Chrystusa towarzyszy Wam na każdy dzień, za wstawiennictwem Bł. Jolenty naszej Patronki. Sprawozdanie z „ Kolędy” zdam w najbliższą niedzielę 28 stycznia br.
  4. Plan Kolędy na najbliższe końcowe dni jest następujący i jest wywieszony w gablotach kościoła i umieszczony na stronie internetowej parafii.
  5. Dziękuję za ofiary składane z okazji tzw.” Kolędy” oraz do Złotej Księgi Budowy, na konto parafialne i tacę. Ofiary te przeznaczamy na przęsła metalowe w opłotowaniu terenu kościoła i poszerzenia parkingu dla samochodów przy kościele.
  6. W najbliższą niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy pochodzących z Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Msze św.

Niedziela i święta:
godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
(w lipcu i sierpniu 21:00)

W dni powszednie:
8:30, 18:00

Święta cywilne zniesione:
(N.M.P. Matki Kościoła, Św. Niepodległości)
8:00, 10:00, 18:00

Popielec:
8:00, 10:00, 18:00, 19:30

Uroczystość Wszystkich Świętych
jak w niedziele

Polecane strony