IV NIEDZIELA ADWENTU

1. To już ostatnia niedziela adwentowego przygotowania na przyjście Pana. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas pojednania i przebaczenia w naszych domach i rodzinach. Od gestu pojednania, wspólnej modlitwy i podzielenia się opłatkiem rozpocznijmy wigilijną wieczerzę. Po zakończonym posiłku pozostańmy w rodzinnym gronie, by śpiewać kolędy, by wspólnie się radować z przyjścia Zbawiciela na świat.
2. Zapraszamy wszystkich drogich Parafian i miłych Gości na Pasterkę sprawowaną w tym roku o godz. 22:00.
3. W Święta msze św. jak w niedzielę.
4. Plan Wizyty Duszpasterskiej tzw. Kolędy jest wywieszony w gablocie, na stronie jolenta.pl i naszym parafialnym facebooku.
5. Ze względu na Święta i kolędę do lutego zawieszamy czwartkowe wystawienie Najśw. Sakramentu i spotkania biblijne.
6. Dziękujemy za ofiary składane do Księgi Ofiarodawców, na tacę i konto parafialne. Zebrane fundusze, zgodnie z zamierzeniami śp. ks. Ryszarda, przeznaczone będą na nowe konfesjonały dla naszego kościoła. Wysyłaliśmy w tym tygodniu podziękowania na piśmie za ofiary złożone w kończącym się roku według listy znalezionej w biurze parafialnym. Zdajemy sobie sprawę, że jest ona częściowo nieaktualna. Przepraszamy za błędy i opuszczenia.
7. W sklepiku można nabyć poświęcone opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
8. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek i piątek po wieczornej Mszy św. Jeśli to będzie konieczne służymy pomocą po mszy porannej lub prosimy we wszystkich sprawach o kontakt telefoniczny na numery ks. proboszcza: stacjonarny 61.426 58.28 lub komórkowy 691.950.127.
9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia ostatni w tym roku , podwójny numer numer PK.
10. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych z naszej parafii: Franciszkę Kosiarzewską, Gabriela Bigoszewskiego i Annę Krerowicz oraz ks. kanonika Ryszarda i wszystkich zmarłych kapłanów z naszej parafii – Wieczny odpoczynek…

ks. Sławomir Rachwalski
proboszcz

Msze św.

Niedziela i święta:
godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
(w lipcu i sierpniu 21:00)

W dni powszednie:
8:30, 18:00

Święta cywilne zniesione:
(N.M.P. Matki Kościoła, Św. Niepodległości)
8:00, 10:00, 18:00

Popielec:
8:00, 10:00, 18:00, 19:30

Uroczystość Wszystkich Świętych
jak w niedziele

Polecane strony