OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj obchodzimy 100. rocznicę odzyskania Niepodległości. O godz. 11.00 uroczysta Msza św. w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny. Po Mszy świętej odprawimy nabożeństwo dziękczynne. Po każdej mszy św. zaśpiewamy pieśń Boże coś Polskę.
2. W dniu dzisiejszym obchodzimy w całym Kościele Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Z tej okazji po wszystkich Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan.
3. Ksiądz proboszcz serdecznie dziękuje za pamięć, modlitwę i życzenia złożone z okazji urodzin i imienin.
4. We wtorek, 13. listopada br., dzień Matki Bożej Fatimskiej. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją. Tego dnia msza św. w intencji Domowego Kościoła AG. Ks. proboszcz zaprasza także małżeństwa z naszej parafii na mszę św. i spotkanie na plebanii.
5. W kolejny wtorek, 20. listopada zapraszamy na mszę św. i spotkanie po mszy wszystkich członków Żywego Różańca i czcicieli Matki Bożej.
6. Za tydzień, po mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dla uczniów klas siódmych pragnących przystąpić do bierzmowania w klasie ósmej i ich rodziców. W kolejną niedzielę, 25. listopada, po mszy o 11:00 zapraszamy klasy ósme wraz z rodzicami.
7. Caritas rozpoczyna kolejny rok Programu Pomocy Żywnościowej dla osób najbardziej potrzebujących znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Do programu kwalifikują się osoby uzyskujące dochód na osobę w rodzinie nie przekraczający 1402 zł netto dla osoby samotnej i 1056 zł dla osoby w rodzinie. By zostać zapisanym do programu w naszym Zespole Caritas trzeba mieszkać na terenie parafii i uzyskać skierowanie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Skierowania prosimy składać w zakrystii do końca miesiąca.
8. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy Św.
9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer PK.
10. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych z naszej parafii, a zwłaszcza zmarłego w tym tygodniu śp. Jerzego Franczaka. Bożemu Miłosierdziu polećmy również tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w walce o niepodległość naszej Ojczyzny. W ich intencji odmówmy: Zdrowaś Maryjo. Wieczny odpoczynek…

Msze św.

Niedziela i święta:
godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
(w lipcu i sierpniu 21:00)

W dni powszednie:
8:30, 18:00

Święta cywilne zniesione:
(N.M.P. Matki Kościoła, Św. Niepodległości)
8:00, 10:00, 18:00

Popielec:
8:00, 10:00, 18:00, 19:30

Uroczystość Wszystkich Świętych
jak w niedziele

Polecane strony