Plan kolędy

W dni powszednie rozpoczynamy od godz. 15.00, a w soboty od godz. 10.00
I – ksiądz proboszcz
II – ks. Łukasz
III – ks. Karol
IV – ks. Jan

czwartek 27.12.2018 r.
ul. Inowrocławska /I/
ul. Kasprowicza od 5 do 10 b /II/
ul. Kasprowicza od 10 c do 16 /IV/
ul. Kasztelańska i Olsztyńska /III/

piątek 28.12.2018 r.
ul. Kochanowskiego od 2 do 10 /I/
ul. Kochanowskiego od 12 do 23 /II/
ul. Toruńska /IV/

sobota 29.12.2018 r.
ul. Słowackiego od 4 do 6 /I/
ul. Słowackiego od 6a do 6d /II/
ul. Słowackiego 8, 16 i od 18 do 28 /III/
ul. Słowackiego od 30 do 48 /IV/

środa 02.01.2019 r.
ul. Asnyka od 2 do 28 /I/
ul. Asnyka od 32 do 52 i Harcerska /II/
ul. Asnyka od 54 do 66/III/

czwartek 03.01.2019 r.
ul. Asnyka od 1 do 29 /I/
ul. Cieszkowskiego od 11 do 20 /II/
ul. Pszeniczna i Pomorska /III/

piątek 04.01.2019 r.
ul. Roosevelta od 124 do 180 /II/
ul. Żeromskiego od 1 do 21 /I/
ul. Żeromskiego od 23 do 35 /IV/ + ul. Chełmońskiego
Szczytniki Duchowne + ul. Kolejowa /III/

sobota 05.01.2019 r.
ul. Dobrzyńska od 4 do 4a /I/ + domki jednorodzinne
ul. Dobrzyńska od 4b do 6 /II/
ul. Dobrzyńska 6a i ul. Dożynkowa /III/
ul. Reja /IV/

poniedziałek 07.01.2019 r.
ul. Gębicka od 1 do 10 /I/
ul. Gębicka od 11a do 36 /II/
ul. Grodzka i Daleka /III/

wtorek 08.01.2019 r.
ul. Kołłątaja od 3 do 10 /I/
ul. Kołłątaja od 12 do 20 /II/
ul. Krańcowa /III/

środa 09.01.2019 r.
ul. Kujawska od 2 do 14 /I/ + ul. Prześwit
ul. Kujawska od 16 do 30 /II/
ul. Mazowiecka od 1 do 15 /III/

czwartek 10.01.2019 r.
ul. Konikowo /I/
ul. Mała /II/
ul. Mazowiecka od 17 do 31 /III/

piątek 11.01.2019 r.
ul. Lelewela 2a do 4 /I/
ul. Lelewela od 6 do 11 /II/
ul. Słowackiego 9 i 11 /III/

sobota 12.01.2019 r.
ul. Słowackiego od 1 do 3a /I/
ul. Słowackiego 5, 5abc /II/
ul. Słowackiego 7, 7abc /III/
ul. Słowackiego 11abc /IV/

poniedziałek 14.01.2019 r.
ul. Matejki od 2 do 15 /I/
ul. Matejki od 15a do 27 /II/
ul. Norwida /III/

wtorek 15.01.2019 r.
ul. Słowackiego od 15 do 43 /I/
ul. Odległa od 3 do 25 /II/
ul. Odległa od 26 do 48 /III/

środa 16.01.2019 r.
ul. Mogileńska od 2 do 10 /I/
ul. Mogileńska od 13 do 23 /II/
ul. Orna od 1 do 12 /IV/
ul. Orna od 13 do 36 /III/

czwartek 17.01.2018 r.
ul. Mokra od 1a do 6 /I/
ul. Mokra od 7 do 18 /II/
ul. Paderewskiego numery nieparzyste od początku /III/

piątek 18.01.2019 r.
ul. Paderewskiego od 2 do 30 /III/
ul. Paderewskiego od 32 do 40 /II/
ul. Paderewskiego 42-60 /I/

sobota 19.01.2019 r.
ul. Wierzbiczany od 2 do 34 /II/
ul. Wierzbiczany od 36 do 66 /III/
ul. Wierzbiczany 71-100 /I/

poniedziałek 21.01.2019 r.
ul. Wschodnia od 3 do 15 /I/
ul. Wschodnia od 16 do 52 /II/
ul. Żeromskiego od 2 do 26 /III/
ul. Żeromskiego od 28 do 44 /IV/

wtorek 22.01.2018 r.
ul. Równa /I/
ul. Rolna /II/
ul. Rubież /III/

środa 23.01.2018 r.
ul. Reymonta od 1 do bloku 15 – wejście pierwsze i do zejścia /I/
ul. Reymonta 15 a – wejście ostatnie do zejścia /II/
ul. Reymonta od 29 do 43 /III/

Msze św.

Niedziela i święta:
godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
(w lipcu i sierpniu 21:00)

W dni powszednie:
8:30, 18:00

Święta cywilne zniesione:
(N.M.P. Matki Kościoła, Św. Niepodległości)
8:00, 10:00, 18:00

Popielec:
8:00, 10:00, 18:00, 19:30

Uroczystość Wszystkich Świętych
jak w niedziele

Polecane strony